Dodaj opinię

Tytuł opinii *
Imię i nazwisko *
E-mail *
Twoja opinia *
Obrazek Weryfikujący * Obrazek CaptchaOdśwież Obrazek
   
 

A.T Wiśniewscy: Pływanie

Nasze corki 8 miesięcy i 4 latka już nurkuja - super zabawa,naprawde polecamySmileKiss

niedziela, 18 października 2015

Marysia: wodne harce

Gorąco polecam wszystkim maluszkom i rodzicom zajęcia na basenie zorganizowane przez szkółkę wodne szkraby. Pływaliśmy  w Skoczowie z p. Patrycją - świetna instruktorka- prowadzi zajęcia b. dynamicznie, zaraża energią i uśmiechem;) - tworzy wspaniałą atmosferę! Wodne harce to kolejna okazja do tworzenia więci z maluszkiem;)

niedziela, 08 lutego 2015

Aga: Szkraby Boguszowice

Uczestniczyliśmy w dwóch kursach.syn świetnie sobie radzi,ma kontakt z dziećmi co owocuje w późniejszych relacjach.Nie boi się wody,nawet nurkowania :).Zabawy sprawiają mu radość,a zabawki urozmaicają wszyto i stają się dla małego ciekawsze.

Pani Patrycja,ma świetne podejście do dzieciaczków,nie boją się , potafi tak przygotować zajęcia ,że są zaskakujące i ciekawe dla dzieci w każdym wieku .

Dzięki tym zajęcią Syn dużo lepiej się rozwija,w wodzie wszystkie mięśnie pracują całkiem inaczej co wpływa na Jego kondycję i koordynację ruchową.

Będziemy nadal się spotykać w niedzielne przedpołudnie,bo to już tradycja rodzinna ta prawdziwa i basenowa :)

Zachęcam Wszytkich którzy się jeszcze zastanawiają.

Nie ma nic ważniejszego ,niż uśmiech i radość Dziecka :*

poniedziałek, 26 stycznia 2015

Hania: Wodne szaleństwo z maluchem

Mieliśmy okazję uczestniczyć w dwóch cyklach zajęć. Bardzo nam się podobały, córeczce również. Był to stały punk niedzielnego poranku, który nie tylko zaowocował oswojeniem się malucha z wodą, ale był miłym wspólnie spędzony czasem. Zajęcia bardzo szybko mijały, co wskazuje na ich urozmaiconą formę. Nigdy nie brakowało pozytywnych emocji. Dzięki zajęciom dziecko z chęcią wraca do zabaw wodnych. Polecamy wszystkim rodzicom i szkrabom:)

wtorek, 20 sierpnia 2013

Ania Nagrabska: Świetna zabawa nie tylko dla maluszków

Okazało się, że nasza mała Jadzia, mimo zaledwie kilku miesięcy, wcale nie boi sie wody, interesowało ją co się dzieje (a na zajęciach dzieje się coś cały czas), z biegiem czasu zaczęła wykazywać zainteresowanie nawet innymi dziećmi. Jednak najbardziej fascynowały ją udostępnione na zajęciach zabawki - cały czas musiała mieć coś w buzi ;) Ale to przez te ząbki ;)

Ponadto widać, że zajęcia świetnie wpłyneły na relacje z tatą, umocniły łączącą ich więź.

Dlatego też gorąco polecam uczestnictwo w zajęciach - my na pewno będziemy chcieli je kontynuować, bo po prostu warto. :D

piątek, 02 sierpnia 2013

 

Wyświetl numer Strona 1 z 3